Metaloplastyka
Kowalstwo artystyczne
 

Metalowy wieszak stojący

Strona główna  /   Metalowy wieszak stojący
Metalowy wieszak stojący

Metalowy wieszak stojący do przedpokoju

Pracownia metaloplastyki to miejsce gdzie powstają piękne i unikatowe przedmioty wykonane z metalu. Ławki, bramy wjazdowe, balustrady, okucia, kwietniki, ozdoby ogrodowe czy zwykły metalowy wieszak stojący cechują się starannością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Pomysłowe i pełne elegancji spełniają także rolę użytkową.

Metalowy wieszak łazienkowy

Solidnej konstrukcji wieszak zachowuje stabilność oraz odporność na duże obciążenia. Metalowa konstrukcja jest niezwykle trwała oraz efektowna. Umieszczony w korytarzu lub poczekalni metalowy wieszak stojący, to miejsce na płaszcze dla gości, parasole oraz nakrycia głowy. Przyjmując formy proste lub bardziej dekoracyjne, są w stanie pomieścić od kilku nawet do kilku dziesięciu  kurtek. Mniejsze modele posiadają u podstawy koszyk na parasole.

Wieszaki do przedpokoju

Przedpokój lub przedsionek nie może obejść się bez praktycznego i solidnego wieszaka. Stojący lub zamocowany na ścianie wieszak metalowy, pomieści okrycie wierzchnie wszystkich domowników. Wykonane z metalu fantazyjne konstrukcje, lub proste stelaże posiadające drewnianą półkę górną, posiadają zagięte haczyki, zakończone okrągłą gałką. Wieszaki do przedpokoju malowane są na kolor czarny, biały lub tradycyjne metaliczne złoto. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby pomalować wieszak metalowy na każdy dowolny kolor.

Wieszak do łazienki

Łazienka w stylu rustykalnym lub romantycznym nie może obejść się bez efektownego, stylizowanego wieszaka. Podobnie ma się sytuacja w łazienkach nowoczesnych, gdzie stosuje się całkiem uproszczone konstrukcje metalowe. Wieszak łazienkowy dobrany odpowiednio do stylistyki wnętrza jest potrzebny, aby móc powiesić na nim ręcznik lub ubranie. Bez takiego wieszaka łazienka traci funkcjonalność i wiele czynności jest utrudnionych. Pomalowane specjalnymi impregnatami wieszaki z kowalstwa artystycznego na długo zachowują swoją trwałość i atrakcyjny wygląd.